UA
Укр
RU
Рус
logo

Останні зареєстровані сайти

Новини

31 травень 2013
Уважаемые пользователи топа!!! На данный момент идёт обновление скриптов и возможностей нашего сайта.Во время обновления возможны кратковременные сбои в работе топа. По окончании обновления будет проведена чистка топа от нерабочих сайтов.

Реклама

Краса на кінчиках пальців - Гелеве нарощування нігтів, дизайн нігтів, нейл арт. Манікюр та художній розпис нігтів у Тернополі.

  • Ключові слова: Краса на кінчиках пальців - Гелеве нарощування нігтів, дизайн нігтів, нейл арт. Манікюр та художній розпис нігтів у Тернополі.
  • Description: Краса на кінчиках пальців - Гелеве нарощування нігтів, дизайн нігтів, нейл арт. Манікюр та художній розпис нігтів у Тернополі.
  • Інформація про сервер: HTTP/1.1 200 OK Server: nginx/1.8.0 Date: Mon, 18 Sep 2017 07:23:35 GMT Content-Type: text/html; charset=UTF-8 Connection: close Set-Cookie: 9nogotokuCoz=; path=/; expires=Sat, 19-Sep-2015 07:23:34 GMT; domain=.nogotok.pp.net.ua; Set-Cookie: ucvid=mbPJO0Kget; domain=pp.net.ua; path=/; expires=Tue, 18-Sep-2018 07:23:34 GMT Cache-Control: no-cache Cache-Control: no-store Pragma: no-cache Vary: host Cache-Control: private
  • Час відгуку (sec): 1.8970692157745
  • Контент: Краса на кінчиках пальців - Гелеве нарощування нігтів, дизайн нігтів, нейл арт. Манікюр та художній розпис нігтів у Тернополі. Мої роботи [Мої роботи][Мої роботи] Елітна косметика Засоби догляду за волоссям Догляд за шкірою Пошук Опитування Як часто Ви користуєтесь послугами майстра по гелевому нарощуванню? один раз на три тижні або частіше один раз на 1 - 1,5 місяці до свят (урочистих подій) час від часу не користуюсь (мало знаю про послугу) не користуюсь (не влаштовує вартість) не користуюсь (вважаю неприродним) не користуюсь (вважаю шкідливим) не користуюсь (маю акрилові нігті) не користуюсь (інші причини) [ Результати · Архів опитувань ] Всього відповідей:2883 Друзі Статистика Більшість жінок хотіли б мати гарні нігті та руки, але від природи це дається далеко не всім. Плюс миття посуду, прання, приготування їжі, інші домашні справи... І в результаті, коли на Ваші руки хтось звертає увагу, то їх хочеться сховати під стіл! Вам, мабуть, знайомі проблеми задирок; нігтів, що слояться та ламаються, відростити які неможливо. Навіть, якщо з нігтями все добре, вони довгі та гарні, нажаль, у відповідальну мить один з них може зламатися. Щоб відростити новий, потрібен місяць-півтора. А як швидко на своїх нігтях стирається лак, наростає суха шкірка. І Ви змушені займатися нігтями майже кожен день. А про хворі нігті і говорити не доводиться!.. Проте, у всіх цих проблем є дуже цікаве рішення – це гелеве нарощування нігтів. Маю надію ви знайдете тут потрібну вам інформацію і залишитесь задоволені! Трішки про себе. Мене звуть Яна. Мені 28 років. Вже тривалий час займаюся гелевим нарощенням нігтів. Ось деякі з моїх робіт: [Мої роботи][Мої роботи][Мої роботи][Мої роботи] "Сіточка" [2010-01-19][Малюнки на нігтях] "Сіточка". Дуже ніжний малюнок. І, до речі, у виконанні дуже простий, так що цілком годиться і новачкам. Цей малюнок для нігтів - майже універсальний, він підійде під будь-яке чорно-біле вбрання і під багато кольорових - можна трохи поекспериментувати з базовим кольором.Читати далі... "Franch +" [2010-01-19][Малюнки на нігтях] "Franch +" Звичайний franch-манікюр, жвавий суворої, але дуже витонченої декорації. Підійде для повсякденного використання або для виходу в класичному костюмі чи платті.Читати далі... Тернопіль, майстер гелевого нарощування нігтів Яна (063)8482021; (066)7136459; Краса на кінчиках пальців © 2006 - 2017 | Хостинг від uCoz